записатись на навчання
Навчання
Навчання від початківця до професіонала
Фрідайвінг доступний всім, незалежно від віку і фізичної підготовки
Читати статтю
Користь та результат
Фізична форма та здоров’я
Регулярні тренування з фрідайвінгу покращують загальну фізичну форму та витривалість, зміцнюють м’язи без навантаження на суглоби. Поліпшується робота дихальної,  серцево-судинної, імунної систем.
Гнучкість та мобільність суглобів
В заняттях фрідайвінгу приділяється багато уваги розтяжці всього тіла та дихальним м’язам. Як наслідок збільшується об’єм легенів, покращується якість роботи діафрагми, амплітуда рухів хребта, плечових та кульшових суглобів.
Зняття стресу
Дихання та розслаблення - це основа фрідайвінгу. Під час занять фрідайвінгом активується парасимпатична нервова,   яка відповідає за відновлювання организму та накопичення енергії. Вплив води на кожу - найбільший орган нашого тіла - також заспокіює нервову систему.
Позбавлення страху води/глибини
Розпочавши знайомство з фрідайвінгом з професійним інструктором в комфортних та безпечних умовах - ви відкриєте справжні можливості свого тіла, почнете довіряти воді та позбавитесь страху
Контроль над тілом та розумом
Відпускання зайвих думок та напруги. Концентрація на тому, що відбувається всередині себе. Деконцентрація уваги, робота з дискомфортом, розвиток акватичності - це тільки верхівка не очевидних здібностей, які ви розвиваєте під час фрідайвінгу
Навчання
Навчання фрідайвінгу для початківців та професіоналів
Поглибте свої навички фрідайвінгу від початківця до майстра. Навчання доступне як у басейні, так і на глибині, з оптимальними умовами для кожного рівня досвіду.
Навчання в басейні
Навчання фрідайвінгу в басейні - це чудова можливість спробувати себе у підводному плаванні в безпечних та комфортних умовах закритого басейну. Заняття проводять досвідчені інструктори. Курси розраховані як для початківців, так і для тих, хто хоче вдосконалити свої навички фрідайвінгу. Курси фрідайвінгу регулярно проходять в Києві, Львові, Харкові і Одесі, але географія постійно розширюється.
Навчання глибинні
Програма передбачає опанування техніки ефективного дихання, тренування компенсації тиску під час занурення, відпрацювання навичок орієнтування та плавучості на глибині, підготовку до занурень на 20 метрів і глибше. Заняття проводять інструктори з великим досвідом глибоководних занурень на затримці дихання. Вони допоможуть вам поступово наростити глибину і досягти ваших цілей у фрідайвінгу.
Марафон дихальних практик
Два тижні щоденних 10 хвилинних сесій  з вправами та інструкціями - для свідомості дихання, заспокоєння та покращення емоційного стану.
ВЗЯТИ УЧАСТЬ
Дихай на повну
Онлайн програма по розвитку легень та дихальної системи. Регулярні заняття з дихальної гімнастики, пранайам та затримок дихання допоможуть досягти максимальних результатів.
ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
Компенсація тиску
Практичний онлайн курс, який дозволить назавжди позбутись болю у вухах при зануренні на глибину, полегшить вашу продувку, та відкриє шлях до справжніх глибин
Поширені запитання:
Навчання та тренування
Займайся фрідайвінгом
разом з нашою командою
ЗАПИСАТИСЬ НА НАВЧАННЯЗАПИСАТИСЬ НА тренування
Запись на навчання та тренування
Фрідайвінг Україна: курси в басейні, на глибині та онлайн-програми.
Заповни анкету, і ми з вами обов'язково зв'яжемося. Будемо раді відповісти на всі питання, що вас цікавлять.
Дякуємо! Ваша заявка отримана, ми скоро з вами зв'яжемося.
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Контакт
Маєш питання чи хочеш дізнатись більше про фрідайвінг? Зв'яжись з нами, і ми з радістю відповімо тобі.
Соцмережі
Пошта | Адреса
ukrainefreediving@gmail.com
+380 67 508 39 16
Borshchahivska St, 154, Kyiv, Ukraine