Правила користування сайтом
1.
Замовлення послуг здійснюється Клієнтом (далі - СТОРОНА-2) через сайт https://freedivingukraine.com/dihay, шляхом купівлі відповідного пакету Послуг.

2.
Оплата Послуг здійснюється в національній валюті на розрахунковий рахунок Фізичної особи-підприємця Русак Наталя Володимирівна. (далі - СТОРОНА-1) через платіжну систему WAYFORPAY та/або LIQPAY.

3.
Повернення сплачених СТОРОНОЮ 2 грошових коштів може бути здійснено у випадках: 3.1 СТОРОНА 2 до початку надання послуги звернувся з повідомленням про розірвання Договору та повернення грошових коштів.

4.
Початком надання Послуг вважається надсилання СТОРОНІ 2 посилання на доступ до Особистого кабінету на САЙТІ .

5.
Повне або часткове повернення сплачених СТОРОНОЮ 2 грошових коштів проводиться СТОРОНОЮ 1 на підставі письмової заяви СТОРОНИ 2, направленої на електронну пошту СТОРОНИ 1 natanielius3000@gmail.com.

6.
СТОРОНА 1не пізніше 5 (п'яти) робочих днів з моменту отримання такого повідомлення від СТОРОНИ 2 направляє СТОРОНІ 2 форму заяви про повернення грошових коштів (далі - Заява). СТОРОНА 2 не пізніше 5 (п'яти) робочих днів з моменту отримання форми Заяви від СТОРОНИ 1 зобов'язується коректно заповнити, підписати і направити її СТОРОНІ 1 в відсканованому вигляді на електронну адресу, вказану в п. 4 Правил.

7.
Повернення коштів здійснюється на рахунок, з якого була здійснена оплата, в термін до 30 (тридцяти) робочих днів з дати отримання Заяви від СТОРОНИ 2 (конкретний термін повернення залежить від банку, що емітував банківську картку СТОРОНИ 2). При оплаті послуг на користь СТОРОНИ 2 банківською організацією за рахунок банківського кредиту СТОРОНА 2 зобов'язується вказати в Заяві банківські реквізити для повернення грошових коштів.

8.
Доступ до Сайту припиняється протягом 1 (одного) робочого дня з дати отримання СТОРОНОЮ 1 від СТОРОНИ 2 Заяви про повернення грошових коштів, оформленої за формою СТОРОНИ 1.

9.
СТОРОНА 1 не компенсує СТОРОНІ 2 витрати, понесені нею у звʼязку з оплатою послуг через платіжну систему WAYFORPAY або з розстроченням платежу.


Контактна інформація:
ФОП Русак Наталя Володимирівна;
ЄДРПОУ 3018302781;
Юр. адреса: м.Київ, вул. Ф.Пушиної 8, кв 329;
natanielius3000@gmail.com
тел: 380675083916
Контакт
Маєш питання чи хочеш дізнатись більше про фрідайвінг? Зв'яжись з нами, і ми з радістю відповімо тобі.
Соцмережі
Пошта | Адреса
ukrainefreediving@gmail.com
+380 67 508 39 16
Borshchahivska St, 154, Kyiv, Ukraine