Навіщо потрібен сертифікат у фрідайвінгу?
Дуже часто ми отримуємо запитання: «Чому не можна одразу приєднатись на тренування?»
Або «Навіщо потрібен сертифікат, невже вміння не важливіші за документ?»
Давайте розберемо детально.

Фрідайвінг відноситься до екстремальних видів спорту. Безпечним його робить відповідальне виконання простих, але дуже важливих правил. Це означає, що для того щоб заняття були безпечними, ефективними та приносили задоволення, необхідно опанувати певні знання та навички.

Перевірте, коли наступні курс фрідайвінгу в Україні
Фото: Наталя Федорова
Фото: Наталя Федорова
Теорія фрідайвінгу
Фрідайвінг для початківців включає детальне вивчення фізіології тіла, певні процеси адаптації, які відбуваються в організмі під час фрідайвінгу. Як себе поводити, та які вправи виконати, щоби запустити ці процеси. Саме вони дають нам змогу затримувати подих на 2 хвилини і більше та економно споживати кисень.

| Як фрідайвінг впливає на організм — деталі в статті
Як дихати і розслаблятися
Фрідайвінг — один з небагатьох видів спорту, де важливими є концентрація і вміння розслабитися, а не поспіх і перенавантаження. Ми приділяємо багато уваги диханню, яке допомагає нам подолати фізичний та психологічний дискомфорт під час занурень. 
Фото: Наталя Федорова
Безпека і спасіння у фрідайвінгу
Близько 50% уваги на курсі приділяється саме техніці безпеки: робота з партнером, страхування, порятунок. Ми розбираємо кейси, що може статися під час тривалої затримки дихання, як розпізнати ознаки та симптоми наближення гіпоксії, як запобігти блекауту, та як діяти, якщо відбувається критична ситуація.
Техніка плавання у фрідайвінгу
Сертифікат є вхідним квитком на наступний рівень навчання та відвідування групових тренувань. На регулярних заняттях ми займаємось удосконаленням техніки плавання в ластах або без, збільшуємо час затримки дихання та працюємо над результатами. Щоб долучити вас до тренування, інструктор має бути впевненим, що студент знає, як себе поводити, вміє самостійно підготуватись до занурення та володіє навичками страховки та порятунку.

Саме тому у всьому світі існують ліцензійні системи навчання, які сертифікують нових фрідайверів після проходження теоретичного іспиту, здачі нормативів по затримці дихання та зануренню, здачі навичок страхування та порятунку.

| Про різні системи навчання і їх виникнення, у статті Історія фрідайвінгу

Наша школа викладає згідно міжнародної системи AIDA International яка з 1992 року розробляє стандарти навчання, техніці безпеки та організації міжнародних змагань з фрідайвінгу. 

Групові тренування фрідайвінгу доступні вже від рівня AIDA1.
Кожен бажаючий може опанувати фрідайвінг в Україні. 
Ми регулярно проводимо курси фрідайвінгу в Києві, Львові та Одесі.
Залишайте заявку, ми розповімо умови участі і допоможемо обрати курс.
Поділитись статтею:
Читати інші статті:
Підводні рекорди та межі: Вражаючі досягнення у світі фрідайвінгу.
Любителі та професіонали фрідайвінгу знають, наскільки важлива регулярна практика та тренування, але знайти ідеальні місця для цього спорту в Україні може бути справжнім викликом.
дізнатись більше
Підводні рекорди та межі: Вражаючі досягнення у світі фрідайвінгу.
Ласкаво просимо у захопливий світ фрідайвінгу, де ми пропонуємо онлайн тренування та цінні поради як для початківців, так і для досвідчених професіоналів, щоб ви могли зануритися у цю унікальну підводну пригоду з комфортом та впевненістю.
дізнатись більше
Контакт
Маєш питання чи хочеш дізнатись більше про фрідайвінг? Зв'яжись з нами, і ми з радістю відповімо тобі.
Соцмережі
Пошта | Адреса
ukrainefreediving@gmail.com
+380 67 508 39 16
Borshchahivska St, 154, Kyiv, Ukraine