Фрідайівнг кемп в Дахабі
1-7 квітня
8-15 квітня
Місце, де ти і море — одне ціле.
Ціна:
від 550 euro
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Загальна інформація
Мінімальний рекомендований рівень учасників - AIDA2 pool
Якщо це Ваш перший курс з фрідайвінгу, ми дуже радимо пройти басейновучастину заздалегідь у найближчому місті (розклад курсів в Україні можна подивитися тут). Хоча ми й виділяємо час на відпрацювання навичок басейнового курсу, зпопереднього досвіду вже відомо, що ті, хто приїжджає на кемп з попередньоюпідготовкою отримують більше задоволення та користі за відведений час, щовідображається на результатах пірнання та особистій впевненості у собі, якфрідайвера.

Що робитимемо:
▫️тренування на буйку
▫️динаміка і статика в басейні
▫️майстер-класи з компенсації тиску
▫️ранкові дихальні практики, йога та медитації

Також:
▫️пірнання в легендарному BlueHole
▫️снорклінг та рекреаційний фан дайвінг на рифах Light House та Gabr el Bint
▫️прогулянка в пустелі
▫️нічний снорклінг і пірняння в заповіднику Ras Muhammad
▫️пірнання на рифі «Обсерваторія акул»
▫️хайкінг по каньйонах Синаю
▫️спільні вечері та чаювання під зірками

Детальна програма

31 березня, неділя - день приїзду
В цей день ми збираємося всі разом на вечерю, знайомимося один з одним тазавершуємо формальності: підпис необхідних документів, розрахунки тощо.

1 квітня, понеділок - статична затримка дихання та тренування надомашньому рифі Lighthouse
Ми запропонуємо різну програму пірнальникам різного рівня. Групи будутьсформовані за рівнем фрідайверів: початківці, ті, хто не має досвіду в глибині тадосвідчені фрідайвери.
Першу половину дня ми присвятимо статичній затримці дихання. Початківціпознайомляться з цією дисципліною, а досвідчені фрідайвери матимуть змогувзяти участь у майстер-класі зі статики з Наталею Русак. В другій половині дня ті, для кого це буде першим виїздом на глибину, зможутьрозважитися на рифі з користю - випробувати дак-дайви, відчути солону воду таспробувати вирівнювати тиск. Досвідчені фрідайвери розпочнуть тренуваннявздовж тросу, випробують спорядження та протестують продувку на помірнихдля себе глибинах.

8:00 - дихальна практика для всіх
9:00 - статична затримка дихання, майстер-клас з Наталею Русак
11:00 - перерва, снек
13:00 - фрідайвінг група 1
15:00 - фрідайвінг група 2
18:00 - підсумки дня, планування наступного та вечеря


2 квітня, вівторок - тренування на домашньому рифі Lighthouse тамайстер-клас з продувки
Пірнаємо вздовж тросу незалежно від рівня. Ввечері ми познайомимо вас звправами, які допоможуть зробити вирівнювання тиску на глибині легшим, азначить й фрідайвінг - приємнішим.

8:00 - дихальна практика для всіх
9:00 - фрідайвінг група 1
11:00 - фрідайвінг група 2
13:00 - перерва на обід, відпочинок
16:00 - майстер-клас з вправ для покращення продувки
18:00 - підсумки дня, планування наступного та вечеря

3 квітня, середа - тренування та сноркелінг в Blue Hole Цей день ми присвятимо легендарному Blue Hole - місцю сили фрідайверів. Тутможна зустріти багато чемпіонів та рекордсменів світу, побачити найбільшуконцентрацію фрідайверів на планеті та проплисти поруч з містичною Аркою.Тренуємося на тросі та сноркаємо вздовж рифів.

8:00 - виїзд з дайв-центру
10:00 - фрідайвінг група 1
12:00 - фрідайвінг група 2
15:00 - обід в кафе Аквамарина - місці відпочинку всіх фрідайверів,
17:00 - підсумки дня, планування наступного, виїзд в Дахаб
18:00 - вільний вечір


4 квітня, четвер - вихідний, хайкінг та екскурсії за бажанням
Час від часу кожному фрідайверу обовʼязково потрібен “сухий день”.
Ми наполегливо радимо утриматися від будь-якого пірнання на четвертий денькемпу й присвятити його іншим активностям: піти пішки в каньйони Синаю,поганяти в пустелі на квадроциклах, спробувати скелелазіння, кайт чивіндсерфінг або просто сходити на масаж та погрітися на сонечку як звичайнийтурист - в Дахабі можна знайти відпочинок на будь-який смак й поза моремтакож.
Ми організовуємо груповий похід по каньйонах Синаю та можемо допомогти й зіншими активностями, якщо забажаєте провести час окремо від групи.

5 квітня, пʼятниця - денна подорож на яхті до рифу Gabr el Bint
Gabr el Bint - віддалений риф на південь від Дахабу. Сюди не дістатися пішки тане доїхати звичайною машиною, тому кількість відвідувачів значно нижча, апідводна флора та фауна набагато живіші. Тут можна зустріти рибу наполеона,побачити розлогі гілки горгонієвих коралів та насолодитися тишею поодаль відгомінливих пляжів. Зазвичай човен на Gabr el Bint виходить рано вранці з порту Лагуни таповертається на заході сонця. Найбільше задоволення в цій подорожі можнаотримати в спокійну погоду без вітру, тому ми будемо спостерігати запрогнозом й за необхідності змінимо день. Зазвичай човен на Gabr el Bint виходить рано вранці з порту Лагуни таповертається на заході сонця. Найбільше задоволення в цій подорожі можнаотримати в спокійну погоду без вітру, тому ми будемо спостерігати запрогнозом й за необхідності змінимо день.

В безвітряний день ця подорож зазвичай переноситься легко, але якщо висхильні до морської хвороби, запасіться пігулками від нудоти.

7:00 - виїзд з дайв-центру
8:00 - вихід з порту, дихальна гімнастика під час ходу човна
9:00 - фрідайвінг група 1
11:00 - фрідайвінг група 2
13:00 - обід
14:00 - розваги, вільний час, сноркелінг
16:00 - повернення в Дахаб, планування наступного дня та іншіорганізаційні моменти під час ходу човна
18:00 - вільний вечір

6 квітня, субота - динамічна затримка дихання, тренування наLighthouse та вечеря у пустелі під зірками
Першу половину дня ми присвятимо плаванню в ластах. Для початківців це будечас спробувати динамічну затримку дихання та відпрацювати обовʼязковучастину курсів AIDA, а для досвідчених пірнальників - підняти рівень техніки.Після перерви на обід та не тривалого відпочинку ми повернемося на буйки. Цебуде вже пʼятий день пірнання й деяка втома є очікуваною. Тому в цей деньінтенсивність пірнання рекомендуємо знизити.

8:00 - розминка та підготовка до пірнання в динаміці
9:00 - динаміка, майстер-клас з Наталею Жарковою
11:00 - перерва на обід, відпочинок
13:00 - фрідайвінг група 1
15:00 - фрідайвінг група 2
19:00 - виїзд до пустелі, бедуїнська вечеря

7 квітня, неділя - останній день пірнання першого тижня, Lighthouse
Для когось це буде останній день в Дахабі, тому пірнаємо тільки в першійполовині, а другу лишаємо на прощання з новими друзями, турботи проподарунки рідним вдома, складання валіз та інші організаційні моменти.

8:00 - дихальна практика для всіх
9:00 - фрідайвінг група 1
11:00 - фрідайвінг група 2
13:00 - завершення першого тижня

8 квітня, понеділок - день відʼїзду учасників першого тижня, заїзддругого тижня, день відпочинку інструкторів
Ввечері цього дня ми зустрінемося всі разом з новими учасниками кемпу,познайомимося за вечерею та владнаємо необхідні організаційні моментидругого тижня.

9 квітня, вівторок - тренування на Lighthouse, сухе тренування зпродувки
В першій половині дня тренуємося на Lighthouse. В другій половині дняповторимо сухе тренування вправ на продувку для нових учасників. Ті, хтопройшов майстер-клас на першому тижні матимуть змогу продемонструватипрогрес та вивчити нові вправи.

8:00 - дихальна практика для всіх
9:00 - фрідайвінг група 1
11:00 - фрідайвінг група 2
13:00 - перерва на обід, відпочинок
16:00 - майстер-клас з вправ для покращення продувки18:00 - підсумки дня, планування наступного та вечеря


10 квітня, середа - ранкове тренування, ночівля в Ras Muhammad
Тренуємося на Light House, пірнаючи вздовж тросу. Одразу після тренуваннявиїзджаємо до національного парку Рас Мохаммед, в сторону Шарм Ель-Шейху. Везем з собою спорядження для пірнання - в програмі нічний сноркелінг тавідвідування найкольоровіших рифів!

8:00 - дихальна практика для всіх
9:00 - фрідайвінг група 1
11:00 - фрідайвінг група 2
13:00 - виїзд до Рас Мохаммеду
15:00 - прибуття та розселення в кемпі
17:00 - нічний сноркелінг
19:00 - вечеря в кемпі

11 квітня, четвер - пірнання в Ras Muhammad
Національний парк-заповідник Рас Мохаммед є однією з перлин Синайськогопівострова для пірнальників. Тут можна побачити найбільше різноманіттякольорових тропічних рибок та коралів - це те саме Червоне море, яке вибачили на фотографіях. В заповіднику є з десяток різних місць для пірнання.Традиційно ми починаємо на рифі «Обсерваторія акул» й рухаємося вниз течієюдо рифу Іоланда. Як виходить із назви першого, тут цілком ймовірно зустрітиакул. Для тих, кого ця ідея забавляє скажемо, що є надія побачити цихграціозних господарів моря. Для тих, кого така зустріч страшить - що вона не велика. Гуркіт дайверськихчовнів відганяє акул й взагалі вони більш активні вночі. Вірогідність зустрітидовгі зграї барракуд, скромних восьминогів та стрімких скатів набагато вища.Якщо пощастить, то навіть можна побачити гігантських мант. Погодні умови -вітер та течія - впливають на рівень складності цієї водної екскурсії, тож точниймаршрут й час пірнання буде визначено на місці.

7:00 дихальна гімнастика
8:00 сніданок
9:00 пірнання вздовж рифів
12:00 обід та виселення з кемпу
13:00 «суха» екскурсія в заповіднику - мангрові дерева
14:00 повернення в Дахаб


12 квітня, п’ятниця - вихідний, відпочинок і активності за бажанням
«Сухий день» - день, коли студенти та інструктори відпочивають та набираютьсясил перед наступними пірнальними сесіями.
Так само, як й на першому тижні, ми організуємо спільний вихід до каньйонівСинаю. Якщо ва з нами з першого тижня та бажаєте урізноманітнити свій час -ми допоможемо з організацією дозвілля. Вінд- та кайтсерфінг, квадроцикли - все,чого душа забажає доступно в Дахабі кожен день. А за бажанням можна простоповалятися на сонечку і нічого не робити.

13 квітня, субота - тренування та сноркелінг в Blue Hole
Ті, хто буде з нами з самого початку матиме можливість знову зарядитисяатмосферою Blue Hole. Для тих, хто приєднається до нас на другий тиждень цейдень - обовʼязкова частина програми: не можна побувати в Дахабі й не попірнатив Blue Hole! Урочистий момент - знайомство з всесвітньовідомою меккою всіхпідводних плавців.
Тренування на тросі та сноркелінг вздовж рифів.

8:00 - виїзд з дайв-центру
10:00 - фрідайвінг група 1
12:00 - фрідайвінг група 2
15:00 - обід в кафе Аквамарина - місці відпочинку всіх фрідайверів,
17:00 - підсумки дня, планування наступного, виїзд в Дахаб
18:00 - вільний вечір

14 квітня, неділя - динамічна затримка дихання, тренування наLighthouse та вечеря у пустелі під зірками
Зранку плануємо плавання в ластах: початківці відпрацьовують нормативи AIDA,досвідчені пірнальники вдосконалюють навички на майстер- класі з НаталеюЖарковою.
Після обіду пірнаємо на буйках. Комфортний темп для учасників, працюємо надтехнікою. Готуємося до виїзду на вечерю до пустелі. Вогнище і спілкування підбезкрайнім зірковим небом.

8:00 - розминка та підготовка до пірнання в динаміці
9:00 - динаміка, майстер-клас з Наталею Жарковою
11:00 - перерва на обід, відпочинок
13:00 - фрідайвінг група 1
15:00 - фрідайвінг група 2
19:00 - виїзд до пустелі, бедуїнська вечеря

15 квітня, понеділок - останній день в Дахабі, Lighthouse
Час прощання з друзями й покупок подарунків до дому. Пірнаємо тільки впершій половині дня. Ввечері є можливість приділяти увагу особистим справам,а потім зібратися і провести трохи часу разом.

8:00 - дихальна практика для всіх
9:00 - фрідайвінг група 1
11:00 - фрідайвінг група 2
13:00 - завершення другого тижня

16 квітня, неділя - день від'їзду

У цей день ми не пірнаємо та залишаємо його суто на владнання організаційнихмоментів: повернення прокатного спорядження, дорозрахунки за необхідністю,оформлення документів курсу та таке інше. Прощання, трансфери в аеропорт таобіцянки зустрічей на наступному кемпі.
Вартість та умови
Бюджет
Можна приєднатися на:
▪️1 тиждень з 1 по 7 квітня - 550 euro
▪️1 тиждень з 9 по 15 квітня - 550 euro
▪️2 тижні - 920 euro
▪️10 днів (дати уточнюються окремо) - 1000 euro
Включено
• Трансфери в Блю Хол
• Користування роздягальнями та душовими дайв-центру
• Камери схову на час пірнання
• Грузи

Не включено
• Переліт, розміщення
• Трансфер з/до аеропорту
• Оренда персонального спорядження
Рівень підготовки
• Для всіх рівнів
Розмір групи
• 14 місць
Спорядження
• Костюм 3-5мм
• Ласти довгі фридайверські
• Маска та трубка
• Лайнер
• Буйки та троси надає наша школа
• Cпорядження, якого вам не вистачає, можна орендувати в нашій        школі
Інструктори
Наталія
Русак
Наталія Жаркова
Деталі подорожі

Бронювання та сплата

Для резервування місця необхідно внести 50% вартості.
У разі відміни подорожі до 10 березн кошти можуть бути повернуті; У разі відміни після 10 березня кошти не повертаються. Друга половина вартості кемпу може бути сплачена готівкою на місці в день приїзду. Якщо ви бажаєте здійснити безготівковий розрахунок, то решта маєбути сплачена до початку тренувань.
Навчання та тренування
Займайся фрідайвінгом
разом з нашою командою
ЗАПИСАТИСЬ НА НАВЧАННЯЗАПИСАТИСЬ НА тренування
Контакт
Маєш питання чи хочеш дізнатись більше про фрідайвінг? Зв'яжись з нами, і ми з радістю відповімо тобі.
Соцмережі
Пошта | Адреса
ukrainefreediving@gmail.com
+380 67 508 39 16
Borshchahivska St, 154, Kyiv, Ukraine